تبلیغات
آی دانلود آی - ایمن سازی فایر فاکس، مدیریت اسکریپت ها را خودتان بدست بگیرید.
ایمن سازی فایر فاکس، مدیریت اسکریپت ها را خودتان بدست بگیرید

مطلع هستید که این روزها صد ها و یا شاید هزاران خطر امنیتی کاربران اینترنت را تهدید می کند. وب سایت هایی که در خود حفره های امنیتی دارند و یا قصد تهدید کاربران اینترنت را دارند نیاز به اجرای تنها یک اسکریپت بر روی رایانه بازدیدکننده دارند. (مثل اسکریپت جاوا) که البته اگر جلوی لود اینگونه اسکریپت های نا مطمئن گرفته بشود، یه لایه امن بیشتری بین خود و وب سایت های نامطمئن اضافه می شود.

در مرورگر فایرفاکس افزودنی ها و یا روش های زیادی برای جلوگیری از اجرای خودکار اسکریپتی توسط وب سایتی که بازدید می کنیم وجود دارد که غالب این افزودنی ها هر گونه اسکریپتی را غیرفعال می کنند. اما از اونجایی که با وب سایت ها ی زیادی روزانه سروکار داریم که در خود برای محیا کردن امکانات بیشتر برای بازدیدکننده از اسکریپت های مطمئن استفاده می کنند، پس عملا افزودنی های این چنین بدون استفاده اند.

افزونه NoScript تمام اسکریپت هایی که توسط وب سایت هایی که بازدید می کنیم را بصورت پیش فرض بلوکه می کند، اما می توان به تنظیم آن نیز پرداخت. به عنوان مثال در صفحه تنظیمات آن نام دامنه هایی که مطمئن هستیم بدون خطرند را افزود تا اسکریپت اون وب سایت ها اجرا بشوند و حتی بهتر از این روش، وقتی که هر آدرسی را در مرورگر خود وارد کنیم و وب سایت مورد نظرمون درخواست لود اسکریپتی را داشته باشد این افزونه در بخش پایین مرورگرمون قابلیت ویرایش می گذارد که آیا اسکریپت های وب سایت ما برای همیشه لود بشوند یا موقتا بار گذاری بشوند و یا برن به لیست سیاه حتی خود افزونه نو اسکریپت مشخصات و امنیت آن را به کاربران نشان میدهد.


این افزونه را می توانید از این تارنما دریافت کنید.همان طور که ذکر شد، این افزونه به طور خودکار آغاز به مسدود ‌کردن تمام بنر‌ها، آگهی‌های پاپ‌آپ، جاوا اسکریپت و کدهای جاوای مربوط و همچنین مشخصه‌های بالقوه‌ خطرناک سایت‌ها می‌کند. NoScript نمی‌تواند بین یک محتوای خطرناک و محتوایی که برای نمایش صحیح یک وب‌سایت لازم است تفاوتی بگذارد. این به شما بستگی دارد که در لیست سفید برنامه، سایت‌های مودر اعتمادتان را مشخص کنید.


کلمات کلیدی فارسی
افزونه + فایرفاکس + موزیلا فایرفاکس + امنیت بیشتر + اسکریپت + توقف اسکریپت + دانلود + آی دانلود آی

English Key-Words
download + idownloadi + script + no script + stop script + firefox + mozilla firefox add ons


FEED


FEED
Get our toolbar!
Find IDOWNLOADI on Facebookبا کلیک بر روی 1+ آی دانلود آی را در گوگل محبوب کنید